כפר סבא

פסטיבל הבירה הגדול של כפר סבא

מותגי בירה של מבשלות מגוונות, הופעות חיות, מתחמי אוכל וסדנאות – פסטיבל הבירה של כפר סבא, שיתקיים במדרחוב ירושלים, פותח עונה גדושה באירועים לכל הגילים

כתב לוקאל 25/06/2019
פסטיבל הבירה הגדול של כפר סבא
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

עיריית כפר סבא פותחת את אירועי הקיץ עם פסטיבל הבירה הגדול, שיתקיים בין הימים רביעי וחמישי, 26-27.06.19 במדרחוב ירושלים, בין השעות 23:00-18:00.

במסגרת הפסטיבל, יהפוך מדרחוב ירושלים שבמרכז העיר למתחם המוקדש כולו לחובבי הבירה, הקולינריה והמוזיקה. הפסטיבל יכלול דוכנים שיגישו מותגי בירה של מבשלות מגוונות, מתחם פוד טראק, הופעות חיות, דוכני מכירה ועוד. כמו כן יהיו בפסטיבל מתחמי אוכל ופינות ישיבה, מופעים מוזיקאליים, סדנאות, דוכני יריד מייצגים ועוד.

במסגרת הפסטיבל, הפתוח לקהל הרחב, יופעל כאמור מתחם הופעות ייחודי, בו יעלו הופעות אקטיביות המשלבות קהל, לצד מייצגים ושחקנים מחופשים, שיפעילו תחרויות שונות נושאות פרסים.

בנוסף, במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו הופעות חיות של להקת "מוניקה סקס" ושל להקת "מופע הארנבות של דר קספר".

פסטיבל הבירה של כפר סבא הוא רק הסנונית הראשונה למגוון רחב של אירועים שעוד צפויים להתקיים במהלך הקיץ, ביניהם מסיבות נוער, פסטיבל הספורט העירוני, מופעי סטנד-אפ, הצגות ילדים ומגוון סדנאות ופעילויות איכותיות לבני כל הגילים.

יש לציין, כי הכניסה למתחם מגיל 18. ילדים עד גיל 10 יוכלו להיכנס בליווי הורים בלבד. הכניסה חופשית.

מירב הלפמן, מנהלת אגף נוער צעירים וקהילה: "כעיר המציבה את חיי הקהילה במרכז העשייה העירונית, החלטנו לקיים השנה את פסטיבל הבירה במדרחוב ירושלים ולאפשר לסטודנטים, למשפחות צעירות ולכלל הקהילה ליהנות משני ערבי פסטיבל. אני מזמינה את כולם לקחת חלק בחוויה".

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
אני יותר אכזרי מדאעש
"אני יותר אכזרי מדאעש"
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
גיבורי העל הפתיעו את הילדים במרכז שניידר לרפואת ילדים
חשד להצתת סירות בהרצליה
ארבע סירות עלו באש בהרצליה
ועדה רפואית
ממשיכים בהליכים
פצוע בהתהפכות רכב בחיפה
האופטימיות הפכה לאכזבה
נשיא המדינה באירוע לבוגרי משלחת "Community"