כפר סבא

לראשונה - הקרקס מגיע לכפר סבא

מדובר ב- AQUA - קרקס על המים, שאותו מפיקה חברת "טבת הפקות", אשר עומדת מאחורי הפקות ענק מרשימות בהןWOW- , המופע המרהיב שרץ כבר 18 שנים באילת ומופיע גם בלאס וגאס , מחירים מיוחדים לתושבי העיר לאור דרישת העירייה

כתב לוקאל 03/06/2019
הקרקס מגיע לכפר סבא
צילום אילוסטרציה iclip art

מתי בפעם האחרונה הייתם בקרקס אמתי והתלהבתם מביצוע פעלולי לוליינות עוצרי נשימה? עכשיו זו ההזדמנות שלכם!  בעקבות פנית ראש העיר רפי סער, שיזם את המהלך, יגיע לעיר קרקס AQUA - קרקס על המים.

מדובר בקרקס חדשני המעוצב כספינה עוגנת. מהספינה הגדולה ירדו במהלך המופע עשרות אקרובטים, קפטן אחד מיוחד ומלח.כשהמים המקיפים את אותה הספינה משמשים להם כקרקע לא ממש יציבה. האקרובטים הנועזים משתמשים במים הזורמים כדי לבחון עם עצמם גבולות חדשים ובכך הם יוצאים למסע מלא הפתעות והרפתקאות, שאין לו יעד מוגדר אבל יש בו לא מעט אתגר. הקרקס בהשתתפות כ-40 אמנים מרחבי העולם, יתקיים באוהל הקרקס הגדול והחדש, שיוצב ברחוב אנגל 78 בשטח הכורכר בסמוך למתחם דמרי סנטר. האוהל החדש מתהדר בכיסאות חדישים ונוחים, במערכות תאורה מרשימות, אפקטים מרהיבים ולראשונה בישראל מדובר במופע שעושה שימוש במערכות מים ממוחשבות.

את הקרקס מפיקה חברת "טבת הפקות", אשר עומדת מאחורי הפקות ענק מרשימות בהןWOW-  , המופע המרהיב שרץ כבר 18 שנים באילת ומופיע גם בלאס וגאס!! במהלך 11 השנים האחרונות מפיקים את מופעי הקרקס הגדולים עם אקרובטים שמגיעים אלינו מרחבי העולם, בכל שנה מפיקים קרקס חדש הכולל מתקנים, תלבושות והפקה מיוחדת לארץ, הקרקס זוכה להצלחה גדולה בארץ.

הקרקס יהיה בכפר סבא בין התאריכים- 28.6 עד 27.7 מדובר ב- 26 הצגות כשתושבי העיר יוכלו לרכוש כרטיסים בעלות מוזלת של 71 ₪ במקום 116 ₪ כנגד הצגת ת.ז. 

חברת המועצה עדי לוי סקופ מחזיקת תיק התרבות, "אנחנו שמחים מאד לארח את קרקס אקווה בעיר כפר סבא ואני מודה לראש העיר על היוזמה לטובת התושבים שייהנו מאטרקציה מבדרת לכל המשפחה ולטובת כלל העסקים באזור. בימים אלה העירייה עמלה על הכנתה של תכנית תרבותית רחבת היקף לחודשי הקיץ לרווחת כלל תושבי העיר".

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
מסתכלות למעלה
אתר חדש לאגף הנדסה במודיעין
דואגים לביטחונם
חגי אמיר
מנהל חדש לבית החולים לוינשטיין
שבוע של פעילויות לכל המשפחה
גבר נדקר למוות בבאר שבע
צילום עכשווי בינלאומי
DECATHLON מגיעה לכפ"ס