כפר סבא

"בר לב" אלופים

נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בכפר סבא זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף , נבחרת הבנות של חטיבת הביניים "אלון" הגיעה למקום השני

כתב לוקאל 22/05/2019
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים
צילום באדיבות דוברות עיריית כפר סבא

כפר סבא ממשיכה בשבוע הספורט המוצלח שלה כאשר נבחרת הבנים בחטיבת הביניים "בר לב" בעיר זכתה במקום הראשון באליפות המדינה בכדורעף שהתקיימה אתמול בקריית חיים. התלמידים הכפר סבאים התחרו מול נבחרת הכדורעף מעמק חפר במשחק צמוד, שבסופו ניצחו. במקביל, התחרתה גם נבחרת הבנות מחטיבת הביניים "אלון" שהגיעה למקום השני והמכובד במשחק שהתקיים מול נבחרת בית הספר "נופי הבשור" מקיבוץ מגן.

ראש העיר, רפי סער: "התרגשתי לשמוע על הישגיהם של התלמידים והתלמידות מחטיבות הביניים, ואני חש מלא גאווה שאלו בני הנוער בעירנו. תושבי כפר סבא פעילים במגוון ענפי הספורט ואנו נעצים את פעילויות הספורט בעירנו".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, דני הרוש, "התלמידים והתלמידות השתתפו במשחקים שהיו צמודים לאורך כל הדרך, ואני מברך אותם על הישגיהם המשמעותיים. אין ספק כי האימונים הרבים והמחויבות של התלמידים הובילו להישגים אלה".

מנהלת חטיבת הביניים "בר לב", ענת עומר: "אנו גאים בתלמידנו שזכו במקום הראשון, הזכייה היא תוצאה של עבודה קשה ואימונים אינטנסיביים לצד עקביות ומחויבות לתהליך. התלמידים שיחקו באופן מקצועי ויוצא דופן, נלחמו על כל כדור וגרמו לנו לגאווה ענקית. ניכר שלצד המחויבות שלהם כשחקנים, גם איגור המאמן עושה עבודתו באופן מקצועי ולראייה התוצאה".

עוד כתבות
יובל פרייליך עם מדליית הזהב באליפות אירופה
זאב גולדשמיט 27/06/2019
סבה דבש. עוזב לאחר 6 עונות
זאב גולדשמיט 20/06/2019
מחמוד יוסף. להצליח בהפועל כפר סבא
זאב גולדשמיט 20/06/2019
 יובל פרייליך (משמאל) , אלוף אירופה
זאב גולדשמיט 19/06/2019
מתחם הכושר החדיש
כתב לוקאל 17/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל כבן 40 נמחץ למוות מכף טרקטור תוך כדי תיקון הטרקטור
פועל נהרג במושב ערוגות
נובמבר בבר 55
גבר טבע למוות ביפו
בחזרה ללימודים
הגר פרי יגור נכנסה לתפקידה
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
אלי דלל סגן ראש עיריית נתניה, דר משה ברקת הממונה על רשות שוק ההון, הביטוח והחיסכון ומרצה במכללה, פרופ הרט, נשיא האקדמית נתניה ועוד צחי רדיאנו, מנכל המכללה
האקדמית נתניה העניקה תארים לבוגרים
ילדי גני הילדים של הוד השרון
הוד השרון בסימן 100