כפר סבא

שום עולה להתקפה

ליצחק שום, הבעלים של הפועל כפר סבא, נמאס מהביקורת עליו והשבוע הסביר בפוסט שהעלה איך הוא הציל את הקבוצה מפירוק, תקף את האוהדים שיצאו נגדו וקרא לקהל הרחב לתמוך בקבוצה

זאב גולדשמיט 21/03/2019
צילום: אלן שיבר

מאמן חדש, תוצאות ישנות. הפועל כפר סבא ממשיכה לאכזב, כשהפסידה השבוע בבית 2:0 להפועל עכו, וירדה למקום השלישי עם 44 נקודות, בשתי נקודות פחות מהשנייה הפועל קטמון ושמונה נקודות פחות מהמוליכה נצרת עילית. "אני מרוצה מהמחויבות של השחקנים" אמר המאמן אופיר חיים, שניסה לשדר אופטימיות. "לא סתם באתי, כנראה שקודם משהו לא עבד. מצפה לנו הרבה עבודה, אני מאמין בקבוצה. ברגע שנתחיל לנצח גם הכדורגל הטוב יגיע".

היציעים השוממים דיברו בעד עצמם. רק 200 אוהדים הגיעו למשחק נגד עכו. ב-9 באפריל חברי עמותת האוהדים יתכנסו כדי להחליט האם דרכם להקמת קבוצת אוהדים, או לא. ההפסד השבוע מקרב יותר ויותר אוהדים לקחת אחריות על המועדון. 

הביקורות שנשמעו מאסיפה האוהדים לפני כשבועיים לא נעלמו מעיני הבעלים, יצחק שום, שמבחינתו עושה רבות כדי שהקבוצה תעלה לליגת העל. ביום שלישי שום פרסם בדף הפייסבוק של המועדון את התייחסותו לעניין הקשר עם האוהדים והביקורת שהפנו כלפיו.                

 "אלה שהפצירו בי לקחת את הקבוצה לידיי, עמדה בפניהם האפשרות לקחת אותה בעצמם, אך הם לא עשו זאת דיברו ואני עשיתי. הצלתי את הקבוצה מפירוק כפי שהצלתי ובניתי אותה בצעירותי" אמר שום והוסיף: "הפועל כפר סבא הוא מועדון שמתנהל בצורה היותר טובה מרוב קבוצות הליגה בלאומית ובעל התקציב הגבוה בליגה. תקציב שחקנים בגודל של פי שניים ושלושה מהרבה קבוצות בליגה הלאומית.

בינואר הובא חיזוק ב 500,000 שקלים כשרוב הקבוצות צמצמו את התקציב שלהן. רוב השנה הקבוצה נמצאת במקום הראשון ומספר השערים שהקבוצה הבקיעה הוא בין 4 הקבוצות הראשונות בשתי הליגות הבכירות. נכון, זה לא הכדורגל שהייתי רוצה לראות, אבל עדיף כך מאשר לעבור את מה שעברנו בשנה שעברה."

שום המשיך בנימה אישית: "בזמן האחרון נשמעות תלונות מצד אוהדים מסוימים אשר ניצלו את שהייתי בבית חולים בכדי להעלות תלונות וטענות. מספר אוהדים מנסים להרוס כל חלקה טובה, ומפרסמים ידיעות פרי דמיונם שאין להם אחיזה במציאות, ולמועדון אין יכולת להגיב על כל טענה גם אם העובדות אינן נכונות. כבעלים של הקבוצה תמיד אהיה אוזן קשבת, וכל מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני מכבד את האוהדים ולעולם לא הייתי ולא אהיה מרוחק מהם כפי שניסו לצייר אותי.לראשי העמותה מעולם לא הייתה דלת פתוחה לבעלי הקבוצה כפי שאני אפשרתי להם".

שום הוסיף שאין מניעה מצדו להראות לוועד העמותה את הדו"חות הכספיים של המועדון, והם מוזמנים לקבוע איתו פגישה. שום קרא לאוהדים לבוא למשחקים ולעודד את השחקנים. "הקבוצה צריכה אתכם" סיים שום, "הפועל כפר סבא הייתה ונשארה האהבה שלי יותר מכל דבר אחר. הגאווה שלי מחלקת הנוער המונה כ- 1,250 ילדים, שמקבלים חינוך, הדרכה ולמידה ואנחנו משקיעים את כל האמצעים האפשריים על מנת שיצאו שחקנים ובני אדם".

 

עוד כתבות
יובל פרייליך עם מדליית הזהב באליפות אירופה
זאב גולדשמיט 27/06/2019
סבה דבש. עוזב לאחר 6 עונות
זאב גולדשמיט 20/06/2019
מחמוד יוסף. להצליח בהפועל כפר סבא
זאב גולדשמיט 20/06/2019
 יובל פרייליך (משמאל) , אלוף אירופה
זאב גולדשמיט 19/06/2019
מתחם הכושר החדיש
כתב לוקאל 17/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תיכון דרכא עם נט"ל
ממותה
בחזרה לעידן הקרח
המרוץ לחיים
תוצרת תשעט
תוצרת תשע"ט
השלג מגיע לנתניה
השלג מגיע לנתניה
בנודיס , הכיוון החוצה
אופיר חיים החליף את בנודיס
מבצע בבאר שבע
חברת Gett משיקה מבצע אטרקטיבי בב"ש
צעיר הואשם בהריגתו של חשוד באונס קבוצתי