כפר סבא

חשד: בן 17 איים לפרסם תמונות אינטימיות של קטינות

נער מהשרון חשוד כי נהג להתחזות לאחר, ליצור קשר עם הקטינות, ולאחר שהתיידד איתן ביקש שיישלחו לו תמונות וסרטונים אינטימיים. במספר מקרים חשוד כי סחט נערות ששלחו לו תכנים אינטמיים שלהן

מיכאל פרוסמושקין 29/01/2019

קטין,  תושב השרון, חשוד כי התחזה לאחר באינסטגרם, קיבל מקטינות תמונות אינטימיות ולאחר שביקשו לנתק את הקשר, איים לפרסם את התמונות ואף פתח "עמודי שנאה" נגדן באינסטגרם.

לאחר חקירה סמוייה של משטרת ישראל נעצר היום נער בן 17 תושב עיר בשרון, בחשד למעורבות במספר מקרים בהם נסחטו על ידו נערות ששלחו לו תמונות אינטימיות וסרטונים שלהן. על פי החשד הנחקר, החשוד נהג להתחזות לאחר, ליצור קשר עם הקטינות, ולאחר שהתיידד איתן ביקש שיישלחו לו תמונות וסרטונים אינטימיים.

 על פי החשד, לאחר שהקטינות ביקשו לנתק עימו את הקשר איים לפרסם את התמונות, ואף פרסם תחת שמן "עמודי שנאה" פומביים באינסטגרם בהם השמיץ וקילל אותן ואף איים להעלות את התמונות האינטימיות שלהן.

הקטין נחקר בחשד לסחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות איומים ועבירות נוספות, בית משפט השלום בראשל"צ האריך את מעצרו של החשוד, בן 17 תושב השרון, בשלושה ימים.
 
החשוד מיוצג על ידי עו"ד רועי לנג מהסנגוריה הציבורית אשר מסר: "מדובר בקטין שמתמודד עם לקויות מורכבות. בית המשפט קיבל את טענותינו וצמצם את ימי המעצר עד יום חמישי. אני מקווה שהוא ישתחרר במהרה". 

עוד כתבות
מיכאל פרוסמושקין 12/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
אביב משל. מחכים לשובו
מיכאל פרוסמושקין 11/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 06/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חזרה לסורה
'כסף, או סכין בצוואר'
 אין דבר שיעצור אותי
"אין דבר שיעצור אותי"
ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב
הכירו את דור העתיד
בן 13 נהרג מפגיעת רכב
בן 13 נהרג מפגיעת רכב
ממשיכה להסתבך
אישה התחשמלה למוות בראשון לציון
תועד גורר חמור ונעצר