כפר סבא

חשד: בן 17 איים לפרסם תמונות אינטימיות של קטינות

נער מהשרון חשוד כי נהג להתחזות לאחר, ליצור קשר עם הקטינות, ולאחר שהתיידד איתן ביקש שיישלחו לו תמונות וסרטונים אינטימיים. במספר מקרים חשוד כי סחט נערות ששלחו לו תכנים אינטמיים שלהן

מיכאל פרוסמושקין 29/01/2019

קטין,  תושב השרון, חשוד כי התחזה לאחר באינסטגרם, קיבל מקטינות תמונות אינטימיות ולאחר שביקשו לנתק את הקשר, איים לפרסם את התמונות ואף פתח "עמודי שנאה" נגדן באינסטגרם.

לאחר חקירה סמוייה של משטרת ישראל נעצר היום נער בן 17 תושב עיר בשרון, בחשד למעורבות במספר מקרים בהם נסחטו על ידו נערות ששלחו לו תמונות אינטימיות וסרטונים שלהן. על פי החשד הנחקר, החשוד נהג להתחזות לאחר, ליצור קשר עם הקטינות, ולאחר שהתיידד איתן ביקש שיישלחו לו תמונות וסרטונים אינטימיים.

 על פי החשד, לאחר שהקטינות ביקשו לנתק עימו את הקשר איים לפרסם את התמונות, ואף פרסם תחת שמן "עמודי שנאה" פומביים באינסטגרם בהם השמיץ וקילל אותן ואף איים להעלות את התמונות האינטימיות שלהן.

הקטין נחקר בחשד לסחיטה באיומים, פגיעה בפרטיות איומים ועבירות נוספות, בית משפט השלום בראשל"צ האריך את מעצרו של החשוד, בן 17 תושב השרון, בשלושה ימים.
 
החשוד מיוצג על ידי עו"ד רועי לנג מהסנגוריה הציבורית אשר מסר: "מדובר בקטין שמתמודד עם לקויות מורכבות. בית המשפט קיבל את טענותינו וצמצם את ימי המעצר עד יום חמישי. אני מקווה שהוא ישתחרר במהרה". 

עוד כתבות
אישום: אנס מאושפזת בבית חולים
מיכאל פרוסמושקין 18/04/2019
נפטר הגבר שנפצע בתאונת עבודה בכפס
מיכאל פרוסמושקין 14/04/2019
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 11/04/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתי תיפתח הליגה?
מתי תיפתח הליגה?
בית ספר חדש באופק
הרצליה החדשה
הרצליה החדשה
הפיקוסים הוותיקים בשד י-ם ביפו לא ייעקרו
הפיקוסים הוותיקים לא ייעקרו
קמפוס מכללות צהל יוקם בפאתי קריית מנחם
קמפוס מכללות צה"ל יוקם בי-ם
מועצת הוותיקים עם לוי
מועצת הוותיקים עם לוי
יער אוסישקין  , מי יציל אותו?
מחלוקת בין שתי הערים תביא לסופו של יער אוסישקין הגוסס?
3 סיטואציות להזמין מנעולן רכב