כפר סבא

ברכות לזוכה הגדול בבחירות

חברי המועצה מברכים את רפי סער, עם בחירתו לתפקיד ראש עיריית כפר סבא

זאב שרגא 15/11/2018
רפי סער. זוכה לברכות (צילום: פרטי)

בתום מערכת בחירות סוערת, מברכים חברי המועצה את ראש העירייה החדש, רפי סער, על נצחונו במערכת הבחירות המקומית. 3 מנדטים למועצת העיר ורוב של 53.20% מכלל הבוחרים לראשות העירייה. לצד הברכות, שאלנו את חברי המועצה האם הם רואים את עצמם כחברי בקואליציה של סער בקדנציה:

יו"ר סיעת "כפר סבא בראש", חבר המועצה יוסי סדבון: "אני מברך את רפי סער על ההישג מאחל לו בהצלחה בניהול העיר".

מספר 2 ברשימת "כפר סבא בראש", חברת המועצה תהילה מימון: "ברכות לרפי סער על ההצלחה בבחירות. לאורך הבחירות עמדתי בצד שמנגד ואני יכולה להגיד שניכרה העבודה הקשה והמשמעותית שעשית במהלך הקמפיין בכל פינה בעיר. אני מייחלת להצלחה בתפקידך כראש עיר, הצלחתך תוביל להצלחה של כפר סבא. מקווה לעיר צומחת, מאוחדת, שוויונית וערכית. ממקומי כחברת מועצה, אעשה כל מה שביכולתי לקדם את העיר בהתאם לערכיי ולכישוריי.  שיהיה לך ולכולנו בהצלחה".

ספר 3 ברשימת "כפר סבא בראש", חברת המועצה, קרן גרשון: "אני מאחלת לרפי שידע לגבש קואליציה מגוונת עם נציגי מועצה שייצגו את כלל צרכי התושבים בעיר. כמו כן אני מאחלת לראש העיר החדש שידע לאחד את השורות והשסעים שהתגלו בקרב התושבים במהלך מערכת בחירות רוויה ביצרים. בהצלחה רבה!".

 יו"ר סיעת "תנופה", חבר המועצה עו"ד איתן צנעני: "אני מברך את ראש העיר הנבחר רפי סער על בחירתו. אין לי ספק כי רפי הוא האיש המתאים להוביל את העיר. בסיבוב השני פעלנו בכל כוחנו לבחירתו של רפי ואנו שמחים על כך שהעבודה שלנו נשאה פרי. כעת מוטלת על כולנו המשימה לפעול לאיחוי הקרעים ומהיכרות עם רפי, אין לי ספק שהוא בדרכו ובאישיותו יצליח במשימה חשובה זו. אין לי ספק שאנו נהיה גורם משמעותי ומשפיע בקואליציה שרפי יקים".

מספר 2 ברשימת "תנופה", חבר המועצה אמיר קולמן: "רפי יקר, ברכות לרגל היבחרך לתפקיד ראש עיריית כפר סבא. בתום מערכת בחירות סוערת ולא פשוטה שידעה כפר סבא, עלינו כולנו מוטלת החובה להצעיד את כפר סבא ותושביה בדרך חדשה, מאוחדת ומאחדת. מאמין ביכולתנו המשותפת לצעוד בדרך הזו. בהצלחה".

מספר 3 ברשימת "תנופה" חבר המועצה ד"ר רפאל קובי: "מזל טוב וברכות חמות בשם 'תנופה ליהדות' ובשם עולי צרפת. כולנו האמנו בך כמנהיג שיידע לדאוג שכפר סבא תהיה עיר פתוחה למסורת, ותמשיך לקלוט את היהודים מכל התפוצות. יהי רצון שה' יתן לך את הכוח ואת ההצלחה לעלות מעלה למען עירנו היפה".

 יו"ר סיעת "כפר סבא מתקדמת", הדר לביא, ברכה את סער מיד לאחר קבלת התוצאות, בדומה ליו"ר "הרשימה שלנו", עו"ד עדי לוי-סקופ מספר 2 ברשימה, פנחס כהנא אמר כי: "אני מברך את רפי סער להיבחרו לראשות העיר כפר סבא ומצפה לפעילות משותפת עם חברי המועצה. נבחרנו כדי לשרת את כלל הציבור".

יו"ר סיעת מרצ, חבר המועצה עילאי הרסגור הנדין: "אני מברך את רפי סער על ניצחונו ומאחל לו ולכפר סבא כהונה מוצלחת שתביא דרך חדשה ושונה מזו שהייתה בעשור וחצי האחרונים. הצלחתו היא הצלחתנו."

 האם אתה רואה את עצמך חבר בקואליציה של סער?

"ההסכם עם יוסי סדבון מראה באופן ברור את הקואליציה כפי שהיא צריכה להיות בעיניי, וכך גם כמעט ממחצית הבוחרים שתמכו בדרך זו," אמר הרסגור הנדין, "קווי היסוד של הקואליציה המתגבשת של רפי סער, שהובעו באמצעות המסרים שהועברו בסיבוב השני בבחירות, מראים על רצון לשמור על הסטטוס קוו ולרצות את אלה אשר רוצים למנוע מהציבור החופשי לחיות את חייו לפי דרכו."

 כיצד אתה מסביר את כישלון הקמפיין, לאחר האיחוד המשולש עם סדבון?

"לא ניתן להרים מחדש מטה בחירות בתוך שבוע בלבד. עשינו מאמצים אדירים על מנת לארגן מחדש את המטה של סדבון, אבל יכולת הארגון של רפי סער הייתה בכמה רמות מעל למה שאפשרי לארגן בזמן זה. הוא השקיע שנתיים במיפוי הבוחרים בכפר סבא, ידע בדיוק מי תומך בו ואת מי צריך להביא לקלפי ונעזר ביכולת ההתארגנות היעילה של הציבור הדתי."

מספר 2 ברשימת מרצ, חברת המועצה פליאה קטנר: "ברכות לרפי סער על בחירתו וכניסתו לתפקיד. מאחלת קדנציה רגועה ומחברת בין כל חלקי ותושבי העיר. ראש עיר שמצליח בתפקידו הוא ברכה לכל התושבים ואני מקווה שהברכה הזו תשרה על כולנו".

ראש העירייה היוצא, יו"ר סיעת "כפר סבא אחת", צביקה צרפתי: "אני מאחל לרפי סער ראש העיר הנבחר הצלחה בהנהגת העיר בחמש שנים הבאות למען תושבי העיר כפר סבא כולה."

חבר המועצה אורן כהן, יו"ר סיעת "הליכוד": "כפר סבא אמרה את דברה. אני מבקש לברך את ראש העיר רפי סער. אין לי ספק שסער יידע לאחד את כפר סבא ולהתמודד עם האתגרים הנמצאים על השולחן. הקואליציה העירונית תישען קודם כל על בסיס ערכי ואיתן, ושותפיו שכבר צעדו איתו - עדי סקופ, איתן צנעני ותנופה וכמובן אני והליכוד. חשוב שיצטרפו אלינו חברים נוספים שביחד נדע להצעיד את כפר סבא קדימה . רפי סער כראש עיר יוביל ואני כבר מייחל לעבודה המשותפת עם החברים."

 יו"ר סיעת "קול החינוך, יאיר אברהם: "אני מברך את רפי סער, ראש העיר החדש, על נצחונו המרשים. התוצאה משמחת  אותי מאוד משום שרפי שמר על קו ממלכתי, הוכיח שהוא אדם נבון ומנוסה פוליטית שידע לחבר אליו אנשים וקבוצות שונות. ראש העיר הנבחר ידע לשמור על קור רוח גם כאשר היצרים התלהטו. זו הייתה מערכת בחירות מכוערת עם הרבה פייק ניוז והסתה שלא נראתה כאן מעולם. זה גרם לכך שהסיבוב השני נצבע בצבעים פוליטיים של הפרדה ופילוג - זו לא כפר-סבא שאנחנו אוהבים, ומי שאחראי לכך צריך ללמוד את הלקח. אמש במטה הבחירות של רפי סער אפשר היה לראות את כל הפסיפס הנפלא של העיר, ואני מסיר בפני רפי את הכובע על כך."

יו"ר סיעת "התפוזים", מירית שקד ברק: "אני שמחה שהסובלנות ההדדית והאחדות ניצחו. תושבי כפר סבא הוכיחו חוסן חברתי המעורר השראה ותקווה.  תודה רבה למאות הרבות מתושבי העיר, שהביעו את אמונם בנו, בפעם השנייה, בכך שהצביעו לרפי סער בסיבוב השני. הוכחנו כי אנו אומנם כוח קטן, אבל משמעותי.  יחד עם ראש העיר החדש של כפר-סבא, רפי סער, נפעל למשיכת תוכנית המתאר, לביטול המזבלה, להפיכת אזורי התעשייה לנקיים, להשקעה בשכונות מזרח ומרכז העיר, לחינוך מתקדם ופלורליסטי ולמיסוד והכרה ב"משמר המועצה" שהקמנו. אני מאמינה בתושבים הנפלאים שלנו ומאמינה בראש העיר החדש שלנו, רפי סער, שיחד עימו נצא לדרך חדשה לעבר עתיד חדש וטוב לעירנו האהובה."

 

 

   zeevshraga1978@gmail.com

עוד כתבות
חשבנו שיעניין אותך גם...
המחאות יביאו לשינוי בסופו של דבר
'המחאות יביאו לשינוי בסופו של דבר'
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יחד
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יח"ד
עוברים לכרטוס חכם
מנשקים ונוסעים
הפוליטיקה של הרצליה
הפוליטיקה של הרצליה
שירת המקהלה
"הציבור אמר את דברו"
שלב השאלה הזהה